Příběh a filozofie Vellus

Příběh kosmetiky Vellus

Vellus je splněným snem Američanky Sharon Kay Doherty, která si svého prvního výstavního psa koupila již v roce 1976. 

Neexistovala žádná autentická salonní péče pro psy. Všechny produkty šamponů a kondicionérů pro psy obsahovaly buď olej, nebo lanolin, neboli látky mající negativní vedlejší účinky na srst a kůži. Ani výrobky určené pro lidské vlasy nebyly řešením, jelikož způsobovaly podráždění pokožky.

V roce 1992 přestala Sharon vystavovat psy, aby začala spolupracovat se svým synovcem Davidem na uvedení té pravé salonní receptury do produktů péče o srst výstavních psů i hýčkaných mazlíčků.

Davidovo pozadí výzkumného chemika v oboru kosmetické péče o lidi, společně se Sharoniným chápáním potřeb srsti a kůže psů, přineslo úspěch ve splnění snu o vyvinutí profesionální péče známou pod jménem Vellus. Jejich odhodlání používat pouze špičkové ingredience kosmetické kvality přineslo výsledek.

Vellus dnes nabízí kompletní program bio-vyvážených produktů péče o srst a kůži, které oceňují vystavovatelé, celebrity a majitelé domácích mazlíčků po celém světě.

Vzhledem k tomu, že společnost Vellus udržuje svoji distribuční síť s velmi přísnými kritérii, jsme velmi rádi, že po mnoha letech snažení vám nyní tuto kosmetiku můžeme nabídnout jako výhradní distributoři i v České republice a na Slovensku.

Filozofie kosmetiky Vellus

Vellus již více než 21 let věří, že pro svého psa nepotřebujete 100 různých produktů. Že stačí jen Vellus – vybraná řada fungujících a osvědčených přípravků na úpravu, které si můžete přizpůsobit podle typu srsti vašeho psa. V poměru ředění tkví celé kouzlo.

Vellus vám dodá ty nejlepší, bohatě koncentrované přípravky, pečlivě navržené pro zdraví a krásu srsti a pokožky vašich zvířat.

Ve Vellus filozofii věříme tak pevně, že jsme přesvědčeni, že úžasné výsledky uvidíte už po prvním použití.

„Profesionální péče je talent a umění, které vyžaduje kreativitu. Buďte kreativní a sledujte, jak se dokonalost zhmotní.“

S kosmetikou Vellus je péče o srst brnkačka!