Proč Vellus

Proč jsme se rozhodly pro Vellus

Jsme majitelkami, chovatelkami a především milovnicemi maltézáčků - jednoho z plemen nejnáročnějších na údržbu. Ta nádherná stvoření, elegantně se nesoucí kolem výstavních kruhů, zahalená do dlouhého bílého kožíšku, kdy ani jeden vlásek není nakřivo, jsou výsledkem nekonečných hodin mytí a česání. Ty nekonečné hodiny se však vinou nekvalitní, či nevyhovující kosmetiky mohou stát také hodinami utrpení (zejména teda pro majitele, který nevidí výsledky své usilovné práce).

I nám trvalo léta přijít tomu na kloub. Zkoušení různé kosmetiky nás stálo nemálo času a mnoho peněz. Troufáme si říct, že je jen málo známých značek kosmetiky pro psy, kterou jsme nezkusily. Každý pes má trošku jinou srst a mnoho chovatelů říkalo, že na každého psa sedí jiná kosmetika. Do balíčků různé oleje, mnoho lahviček s různými přípravky. To nebyla cesta vpřed.

Trvalo to do té doby, než si Boženka přivezla výstavního maltézáčka z Jižní Koreje. "Špičková, světově známá chovatelka, mě zasvětila do tajů JEDINÉ kosmetiky. Čistě bílý, lesklý plášť, dokonalé, rychle rostoucí, nepotrhané vlasy mého maltézáčka byl výsledek, který mě naprosto uspokojil," říká Boženka. "Od té doby používám POUZE 5 přípravků kosmetiky Vellus a dosahuji dokonalých výsledků s minimálním úsilím. Kosmetika sedí na každého mého pejska. Výsledky a ocenění mých pejsků nejen na výstavách mluví za vše."

Celé tajemství úspěchu kosmetiky Vellus spočívá v poměru míchání s vodou. Nic víc, nic míň není třeba. Většina Vellus produktů jsou koncentráty, takže podle typu srsti jen přidáte, či uberete, množství vody. Je to takhle jednoduché, a proto je Vellus kosmetika vhodná pro všechna plemena.

Zároveň je tak šetrná, že ji můžete používat již pro ta nejmenší štěňátka.

Tak neváhejte. Přestaňte zkoušet. Začněte vítězit!

Pokud si nejste jistí výběrem či použitím produktů, obraťte se na nás - jsme připravené vám poradit.

Božena Nováková

Dlouholetá chovatelka a úspěšná vystavovatelka maltézských psíků chovatelské stanice Wedding Day (www.maltese-york.eu).

Ve vellus.cz má na starosti obchod a poradenství.

Dana Shino (Konvičková)

Designérka celosvětově uznávaných výstavních mašliček pro maltézáčky pod značkou Divine by Dana (www.divinebydana.cz).

Ve vellus.cz má na starosti marketing.

 

5 + 1 důvod, proč si i Vy kosmetiku Vellus zamilujete

  1. ŠETRNÁ PRO KŮŽI A SRST Protože jen ze zdravé kůže může růst zdravá srst.
  2. VHODNÁ JIŽ OD ŠTĚNĚTE Díky své šetrnosti ji můžete používat již pro malá štěňátka.
  3. VHODNÁ PRO VŠECHNA PLEMENA A TYPY SRSTI Jen díky poměru ředění s vodou docílíte ideálních výsledků na jakékoliv srsti. Slabší koncentrace pro hrubší srst, silnější koncentrace pro hedvábnou srst. 
  4. JEDNODUCHÁ NA POUŽITÍ Nepotřebujete sto různých přípravků. K dokonalé srsti jich stačí jen 5. 
  5. EKONOMICKY VÝHODNÁ Silné koncentráty, které se ředí - vydrží tak mnohem déle a tím pádem se Vellus stává ekonomicky mnohem výhodnější než jiné značky.
  6. KRÁSNĚ VONÍ Vůně přípravků Vellus je nezaměnitelná a neodolatelná. Jemná vůně čistoty, která nijak nevadí citlivým psím čumáčkům, ale na které se vy stanete závislí.